Ergisa kapet me Indritin keq duke u sharë dhe ofenduar - Hell’s Kitchen Albania 3

0 Просмотры
Издатель
Autore: Olsa Muhameti
Shef i Kuzhines: Renato Mekolli
"Hell’s Kitchen Albania 3" është formati i cilësuar si një ndër më të suksesshmit në zhanrin "reality show", në të gjithë botën. Një program që ndërthur pasionin dhe talentin për të gatuar, garën, tensionin, debatin, adernalinën e spektaklin. Gjithçka ndodh në kuzhinën e ferrit. Këtë vit me shef Renato Mekollin rikthehet nen autoresine e Olsa Muhametit.

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV

Shows HERE:
For more content from click HERE:
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:
#HellsKitchen#TopChannel
Категория
Смотреть комедии
Комментариев нет.